Kompletny zbiór najlepszych dostępnych owijek zewnętrznych

Kompletny zbiór najlepszych dostępnych owijek zewnętrznych

W poprzednim wpisie opisałem czym są owijki zewnętrzne i dlaczego warto ich używać, a także czym się kierować podczas ich zakupu. W tym wpisie przedstawię Ci wyselekcjowane spośród dzięsiątek rodzajów i modeli, te najlepsze, sprawdzone w boju przez najlepszych i odznaczające się najlepszymi parametrami. Zaczynamy!

Wilson Pro

Bardzo cienka i mocno rozciągliwa owijka zapewniająca doskonałe czucie. Jedna z najpopularniejszych i najbardziej uznanych owijek na rynku. Dobrze radzi sobie w ciężkich warunkach nawet wtedy kiedy jest brudna i mocno zużyta. Wybór profesjonalistów – Roger Federer. Owijki (3 sztuki) można kupić TUTAJ.

Owijki w kolorze czarnym dostępne TUTAJ.

Zestaw 12 sztuk w korzystniejszej cenie można kupić TUTAJ. Wariant w kolorze czarnym – TUTAJ

 

Yonex Super Grap

Super Grap to jedna z najlepszych owijek dostępnych na rynku. Potwierdza to ich bardzo wysoka sprzedaż i unikalne właściwości. Owijka pływa korzystnie na grywalność, absorbuje drgania i pot dostarczając doskonałej kontroli i czucia. Można ją kupić TUTAJ.

Kolor czarny dostępny TUTAJ.

Zestawy: 12 owijek (klik), 30 sztuk (klik), 36 sztuk (różne kolory)

 

 

Babolat PRO TEAM

Babolat PRO TEAM to bardzo wytrzymała owijka z tworzywa sztucznego, która poprawia czucie i pomaga utrzymać suchość, dzięki doskonałej wchłanialności wilgoci (195% lepsza wchłanialność). Idealny wybór dla osób, którym mocno pocą się dłonie w czasie gry. Owijkę można kupić TUTAJ.

Owijki w kolorze białym – TUTAJ.

Zestaw 12 (lepkich owijek) dostępny TUTAJ.

 

 

Tourna Grip Dry Feel

Jedna z najlepszych owijek używanych przez profesjonalistów, m. in. Richarda Gasqueta i braci Bryan. Uważana za doskonały wybór do gry w gorących i wilgotnych warunkach. Pokryta opatentowaną warstwą zapewniającą “wysysanie” wilgoci z Twojej dłoni. Doskonale nadaje się dla osób poszukujących pewności chwytu, niezależnie od warunków pogodowych. Owijka dostępna TUTAJ.

Zestawy: 10 sztuk (klik), 36 sztuk, 50 sztuk w rozmiarze XL

 

 

Prince Tacky Pro

Owijka Prince zapewnia doskonałą lepkość i pewny chwyt. Dzięki niej zmniejszysz szanse niepożądanego obrotu rakiety w wypadku trafień niecentrycznych. Jest bardzo komfortowa i ekonomiczna. Świetny wybór dla osób, ktorym bardzo mocno pocą się dłonie i szybko tracą kontrolę nad rakietą. Owijki można kupić TUTAJ.

Zestawy: 12 sztuk, 30 sztuk

 

 

Dunlop U-SWEAT

Owijka zaprojektowana dla szamanów deszczu, którzy w 5 minut potrafią sprawić, że całe ich ciało zostanie pokryte wilgocią. Dunlop U-Sweat to owijka, która oprócz doskonałej zdolności wchłaniania potu, zapewnia grającemu delikatny chwyt i komfort. Dostępna tutaj.

Owijka w kolorze białym – TUTAJ.

 

 

Prince Resi PRO

Owijki zapewniające doskonałe czucie, dzięki perforowanej powierzchni. Pozwalają uzyskać pewny chwyt, ale nie są tak lepkie jak ich odpowiedniki. Można je nabyć TUTAJ.

Wariant w kolorze białym – TUTAJ.

 

 

 

 

Head Extreme Soft

Owijka zapewniająca doskonałe tłumienie drgań. Miękka, daje dobre czucie chwytu. Zestaw zawiera 3 sztuki. Owijki dostępne tylko w kolorze białym. Można je kupić TUTAJ.

 

 

 

 

 

Gamma Supersoft

Owijka perforowana, bardzo cienka (0,4 mm). Zapewnia dobre wchłaniania wilgosci i doskonałe czucie. Należy do owijek suchych. Dostępna pod tym linkiem. Owijki będą spełniać swoje zadanie przy współpracy z owijką podstawową, która została wyposażona w piankowy podkład tłumiący wtrząsty – owijka podstawowa dostępna tutaj

 

 

 

Gamma Supreme

Bardzo wytrzymała owijka dająca dobrą lepkość i wchłanialność wigloci. Zaprojektowana z użyciem bardzo trwałego polimerowego tworzywa, dzięki czemu zachowuje swoje właściwości na wiele godzin gry. Owijka dostępna TUTAJ.

Mega zestaw 60 owijek – dostępny TUTAJ

 

 

 

 

Daj znać w komentarzu, które owijki są dla Ciebie najlepsze i dlaczego tak uważasz. Stawiasz na właściwości, takie jak lepkość, czy może ekonomię i wytrzymałość. Podziel się opinią 🙂

Koniecznie odwiedź nasze kanały społecznościowe:

Add Comment

 

Najnowsze filmy:


Subskrybuj kanał, aby nie przegapić najnowszych odcinków